Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obtěžující telefonáty?

Chtěl bych se zeptat, jestli je legální rozmístit na internet velké množství inzerátů nabízejících práci, nebo erotické aktivity ( zdarma i za úplatu), a jako kontakt uvést číslo do kanceláře jedné firmy, popřípadě i čísla na její vedoucí zaměstnance a majitele. Nebyly by tam skutečné fotky ani jména těch lidí, ani jméno firmy. Děkuji za řadu.

To jako si ti podnikatelé po spoustě podivných telefonátů a mailů řeknou,že by měli jednomu svému zaměstnanci přidat?A pokud zjistí,kdo za tím vším stojí,asi nebudou přidávat,ale začnou ho dusit a hledat důvody,jak se ho zbavit,možná i dost tvrdými a ne zcela legálními způsoby.Kvůli dvěma tácům,jak píšeš,bych tohle neriskoval,dobrý pocit z pomsty za to vše nestojí.Může Ti třeba vyhořet barák,svého psa najdeš viset na stromě,srazí Tě neznámé auto a skončíš na vozíku.Možností mají určitě mnoho.Třeba i legálních.

Ne. O přidávání a pomstu už vůbec tady nešlo. Ale koukám, že si půlka diskutujících ani nepřečetla, co vlastně chci a rozvíjela teorie, co bych vlastně měl udělat. Čekal jsem kvalitní právní radu. No, ale ta by zadarmo asi nepřišla. A za právníka byh dal víc, než co bych si vymohl. Takže budu postupovat jako při minulém sporu. Tuto debatu končím.