Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firemní sídlo

Dobrý den,

rozhodli jsme se založit S.R.O. společnost, ale při zakládání (kvůli usnadnění používáme zalozfirmu.cz) je požadované firemní sídlo.

Pokud bych zadal adresu svého domu (je-li to vůbec možné), jsou nějaké požadavky, nebo to potom už nemusíme řešit? + Hrozí nějaká kontrola?

Děkuji moc za jakoukoliv odpověď.

mj. musíte také sídlo poté označit, kdybyste tam chtěl i provozovnu, tak pak zaléží podle toho o co se bude jednat, třeba musíte splnit i požární předpisy, hygienu apod. doporučuji nastudovat těch pár zákonů, které se vás týkají, dříve než se do toho vrhnete