Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Presťahovanie s.r.o.

Dobrý deň,

máme spoločnosť s.r.o registrovanú na Slovensku, ktorú by sme radi presťahovali do Česka.
je možné, prípadne ako, previesť spoločnosť s.r.o. zo Slovenskej republiky do Českej republiky?

Za odpoveď vopred ďakujem!

Jozef Dzurenda

stačí zaregistrovat tu změnu sídla a přihlásit kvůli těm daním na příslušným finančáku. tam jde o kontrolu ze strany českých úřadů. Spousty firem má sídlo kdesi na ostrově v tichým oceánu, tady jde fakt jen o tu adresu, kde bude sídlo firmy + další předpisy, např. mít složenou jistinu platnou pro tu kterou zemi.Vyrábět se může i za hranicema, kor když je to v rámci EU.Papírově, kvůli těm daním mže firma existovat třeba v Praze, kde budou kanceláře a místo které bude možný kdykoliv zkontrolovat místníma úřadama.