Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem (PPL) Nedoručeno - adresa neúplná/nenalezena

Dobrý den
Objednával jsem si zboží z amazon.co.uk
Dneska koukám na stránky PPL na sledování zásilky a poslední poznámka je:
16.11.2015 12:42 Nedoručeno - adresa neúplná/nenalezena
Adresu jsem kontroloval a podle mě je v pořádku.
Jak postupovat?
Děkuji

Zavolat, napsat e-mail. Nejspíš to prostě nestihli doručit a dali tam tento důvod. Měl jsem problém s DPD, tři dny po sobě zásilka nepřišla, důvody na webu absolutně nesmyslné, tak jsem zavolal, řekli mi, bohužel bylo toho moc a k Vám sme se nedostali. :D