Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamace telefonu

Dobry den
Koupil jsem si pred 3 mesici mobilni telefon a nyni jsem jej reklamoval. K mobilnimu telefonu jsem dokoupil pojisteni proti rozbiti atd..., zajimalo by me zda pri vraceni penez mam narok na vraceni i pojistneho. Taky me zajima zda pri vymene zbozi se bude pojistka vztahovat na novy mt. Dekuji

Ano, tohle záleží na prodejci. Pokud jste si třeba mobilní telefon koupil v Okay elektro, tak to při vrácení zboží do dvou let od nákupu počítá spotřebované pojistné a nespotřebované pojistné vrací (pojištění odcizení a náhodného poškození zboží).