Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platby za franchisu

Dobry den, poradite mi prosim? V novom zamestnani (poskytovanie uverov atd) pri podpise franchisingovej zmluvy odo mna chcu platby za francisu vo vyske cca 30000kc nemam s tym moc skusenosti a preto sa chcem spytat na vas nazor. Maju v tom byt zahrnute seminare a nejake inzercne kupony. Je to bezne alebo to smrdi malerom? Dakujem
Ak mate zaujem mozem dolozit celu zmluvu ak je niekto ochotny sa na to pozriet

Je to samozrejme blbost, nepoznam sice detaily, ale zaroven ani ziaden obchodny model, kde by sa nieco taketo vyzadovalo.
Bude konkretnejsi, ale na prvy pohlad to vyzera viac ako podozrivo.
Mozno staci nazov spolocnosti a bude nam to vsetkym jasnejsie.