Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Placení pokut přes internet

Zdravím, včera jsem dostal pokutu za námrazu na čelním okně. Rozhodl jsem se že jí zaplatím přes internet. Na té poštovní poukázce co mi dala policie je "Zpráva pro příjemce". Mám jí zadat do Příkazu k úhradě? Třeba do políčka Popis příkazce? Ještě jsem přes internet neposílal žádné příkazy k úhradě tak si nejsem jistý.
Děkuji.

Ještě jedna otázka. Na Poštovním poukazu je K.symbol 1149 ale když ho zadám do příkazu k úhradě tak mi to napíše "Konstantní symbol nelze použít."
Co s tím? Mám ho tam vůbec psát?
Nakonec asi budu muset zajít na poštu..