Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internetová práva hráčů online her.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se člověk může bránit, když dostane bezdůvodně odepřený přístup ( ban ) na veřejný herní server.
Může se člověk nějak bránit, nebo si majitel může dělat co chce ?
Existuje nějaká stránka, která se zabývá touto tématikou a mohl bych se dočíst mé odpovědi ?

Mockrát děkuji

Co je u teba verejny herny server? Pod slovom verejny si predstavujes, ze ten server nikomu nepatri, ze bezi sam a nikto sa on nestara?
Odpoved je myslim jasna, kazdy server ma svojho majitela/spravcu a ten rozhoduje o tom, co sa na tom servri bude diat a kto dostane ban a kto nie.
Na ban nemusi udavat samozrejme ziaden dovod, on ten server moze dokonca vypnut a venovat sa niecomu zmysluplnejsiemu ako je natahovanie sa s detmi o opravnenosti banu.