Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Daně

Dobry den chci se zeptat pracuji u zaměstnavatele na smlouvu,ale mam na sebe dva byty pronajimam ročne stěch bytu vydelěk 120 000 kolik stoho musim odvest daně děkuji?

takže mam na těch bytech mesični najem 2 krat 5 000.manželku nemam a mam dvě děti davam přitelkyni na dve děti 4 000 ale soudně to nemam.vydělam 20 000 čisteho.když dělam přesčasy tak i 30 000 čisteho vydělam.