Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maringotka na vlastním pozemku

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak je to s celoročním bydlením v maringotce na vlastním pozemku. Co všechno musí člověk splňovat, případně vyřidít, aby něco takového bylo možné. Děkuji

V případě potřeby ten dotaz rozvedu. Nevím, co teď konkrétně napsat.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ještě bude hrát roli,jak je pozemek zapsán.Stavební parcela,zemědělská půda a nevim co ještě.
Nuty 06.03.2016 23:02
Nuty
To je asi jedno,každopádně ten cirk prezentuje snad jako boudu na nářadí.
pedrosso 08.03.2016 14:05
pedrosso
V podstatě se chystám udělat něco podobného. Vodu, nejlépe dešťovou, filtrovat přes uhlí. Suchý zách…
Sylvie Klapsen 29.12.2018 10:56
Sylvie Klapsen
Zmapované pozemky na prodej mají realitní kanceláře. Možná zkusit obvolat obecní úřady,zda-li neprod… poslední
forestek 29.12.2018 16:36
forestek

V podstatě se chystám udělat něco podobného. Vodu, nejlépe dešťovou, filtrovat přes uhlí. Suchý záchod...S čím si ovšem teď nevím rady, je koupě toho pozemku samotného. Potřebuju ho co nejdřív. Mám maringotku, zaplatila jsem zálohu, majitel mi počká snad měsíc, ale ne o moc déle. Lokalita-úplně nezáleží, někde v Čechách, nebo na Moravě, lépe východ, severovýchod. Ne nížina. Ale jde o to, že netuším, jak nejlépe na to. Zeptat se přímo na obci, nebo shánět přes realitku....?..Nemám auto, ani řidičák, takže všude dojedu pouze vlakem, nebo autobusem. Když bude pozemek do dvou kilometrů od zastávky, dobré. Musí tam být přístupová cesta, aby se tam mohla maringotka dovézt...Netušíte někdo, jak postupovat?

Zmapované pozemky na prodej mají realitní kanceláře. Možná zkusit obvolat obecní úřady,zda-li neprodávají obecní pozemky. Ale i na vlastním pozemku může být problém s bydlením v maringotce. Jak odpovíš na dotaz hygienika,jak je to s odpadem vody,s toaletou ? Nebylo lepší napřed sehnat pozemek pro tu maringotku a pak ji koupit ?

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru