Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna tel.

Dobrý den,

chtěl bych uskutečnit výměnu mobilních telefonu. Pán je z velké dálky a rádi bychom uzavřeli smlouvu přes internet. Ve smlouvě by mělo být uveden r.č a op, ale to se mi z bezpečnostních důvodů nechce udávat do smlouvy, když se s danou osobou nebudu moc setkat. Je tedy potřeba aby toto údaje byly ve smlouvě, aby byla platná nebo to lze vyřešit jinak?

Předem děkuji za odpověď

Proč se s danou osobou nechceš setkat? IMHO pokud by pro mne ten kšeft byl významný, asi bych si jednoho krásného dne udělal výlet, Česko (nebo je ten pán ze zahraničí?) není tak velké, a bylo by to z ručky do ručky (a měl bych jistotu, že v balíčku nedostanu kus cihly). Případně bych tu cestu spojil s nějakou další akcí. Nepojedete třeba oba na Amper?