Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úhrada škody z povinného ručení

Ahoj,
stala se celkem zajímavá situace:

Otec při couvání naboural mé auto. Obě pojistky jsou psané na jeho jméno. Když zašel do pojišťovny to vyřídit, tak prý řekli že to řešit nebudou že je to v rámci rodiny (jakoby šlo o pojistný podvod nebo co) ..

WTF?

Takže jen kvůli tomu že jsme příbuzný tak pojišťovna nemusí nic vyplatit? (KOOPERATIVA)

no ze mam asi 8 svědků nepomůže.. navíc to není ani nejaka totálka, jen zrušený světlo a trošku hnutá kapota .. .. navíc přes 10 let bezeškodní pojistné ..

jojo.. pojišťovny jsou od toho jen platit platit a když má přijít něco z opačný strany tak paragrafy výmluvy ..