Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podmínky pro úspěšné dokončení zavěrečné zkoušky rekvalifikace

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem na něhož nenalézám odpověď.
Týká se podmínek, především jestli je možné rekvalifikační kurz úspěšně dokončit, prozatím pouze se základním vzděláním.
Můj problém je, že jsem ve třetím ročníku SŠ a ještě mi nějaký ten čas chybí ale chtěl bych si nechat vystavit živnostenský list a dělat to co mě baví a k tomu si ještě přividělat. Ptám se tedy, zda musím mít dokončené SŠ vzdělání nebo výuční list abych tuto státní závěrečnou zkoušku mohl úspěšně dokončit a získat tak Osvědčení o získání profesní kvalifikace. Děkuji Vám za Váš čas

Souhlasím s Wikanem, to bude záležet na podmínkách toho kterého kurzu.
Kurz určený absolventům ZŠ zvládnete už nyní, kurz určený středoškolákům
až po složení maturity.

Státní závěrečnou zkouškou zpravidla končí vysokoškolské studium,
k němuž Vás nepřijmou bez maturity…