Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize Nova, pomluva

Dobrý den, Nova odvysílala reportáž o motorkářích kteří ujížděli policii, reportáž proložili mými videi (kde nikomu neujíždím, jen se projíždím), spolu s titulkem "Motorkáři ujížděli". Nehledě na to, že krom jednoho záběru nikde ani neuvedli zdroj.
Jelikož právě TV Nova z určitých důvodů nemám moc v lásce, zvažuji možnost podání žaloby. Chtěl bych se opřít o to, že na svém Youtube kanále mám přes 1700 odebíratelů a tedy i potencionálních lidí, kteří sledují moje videa a poznají mě, před kterými mě může tato překroucená reportáž poškodit.
Mám ve sporu nějákou šanci na úspěch?
Děkuji

Reportáž v čase 12:00 http://tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny/televizn i-noviny-11-4.html

Nene, ja fakt nevidel zadne zpravodajstvi uz spoustu let. Zpravy si prectu jen textove na idnesu semtam. Bez zbytecnych zaberu na kralicky apod. :-D Clovek si udela lepsi nazor bez manipulativni hudby a zaberu na kralicky. Ted jsem videl tuhle po letech a je to fakt hnus :-)

Ja si nechci nechat kazit naladu novou :) Ale vazne. Co se nedivam na TV (divam se jen na filmy a serialy), tak je me o mnoho lepe :)

Asi tak. EU nám zakázala používat značku RUM,protože to rum není. Přimlouvám se,aby i EU zakázala používat slovo Zprávy,poněvadž ten pořad s Borhyjovkou nejsou zprávy. Nejhorší ale je,že na tu slátaninu ani škatulka není.

Samozřejmě je zažaluj. Doufám, že to pak zaplatíš ze své kapsy.
Bez řidičáku, bez registrace, takže bez pojištění a v lese? To ses asi zbláznil!
Když máš na motorku, tak si zaplať dráhu, kde můžeš jezdit. Co třeba Mohelnický lom?
To je jako by Ti někdo přijel na zahradu a začal tam řádit. Zamysli se nad sebou v 51 letech?!

Přátelé, uklidněme se :-D
Já v té reportáži vůbec nefiguruju, jde o to, že záběry z helmy v té reportáži jsou z mojeho youtube kanálu, nijak s těmi pány co ujížděli nesouvisí. Vůbec nechápu, proč tam moje videa dali, stejně jako králíčky... :-D

No tak vyzvi písemně Novu a žádej o vysvětlení,pro použili Tvé záběry bez Tvého souhlasu.Že se Ti to prostě nelíbí a proto "zvažuješ další právní kroky".Buď Tě rovnou pošlou někam,že nemáš nárok na nic nebo pokud se budou něčeho obávat,navrhnou sami nějaké vyrovnání,možná pošlou pár korun.Na soud to asi nebude,to by nesměli z Youtube ukazovat nic.A na právníky mají asi větší rozpočet než Ty.