Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výpověď smlouvy o stavebním spoření ze strany stavení spořitelny - lze se úspěšně bránit?

Dobrý den,

dostal jsem jako již asi mnoho přede mnou výpověď stavebního spoření ze strany stavební spořitelny (Raiffeisen).
Smlouva je z roku 2000, řídí se obchodními podmínkami z r. 1998.
Máte někdo osobní zkušenost, že obrana proti této výpovědi má smysl?

Po obšírném googlování jsem pořád na vážkách...

Nezabývá se tímto nějaká vám známá advokátní kancelář, netušíte přibližné náklady kdyby došlo k soudnímu sporu?

1. pro mě je zajímavé, že tu zřejmě nikdo nemá běžící stavebko, jak je to možné, to je nějaká zvláštní neběžná forma spoření?

2. jestli to teda nevíte tahle kampaň už běží dlouho, ale stále se (s nově schvalovanými zákony hrajícími do ruky spořitelnám) mění a zdokonaluje, viz http://diskuse.stavebky.cz/cmss-vypoved-smlouvy-st avebnim-sporeni-t54.html
Po webu je toho jinak spousta už od roku 2013, překvapuje mě opravdu že se to nikoho kdo čte tuhle poradnu netýká.

Takže se znova ptám, není tu někdo kdo je právě v soudním sporu se stavební spořitelnou nebo ho dokonce vyhrál?