Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POmoc s penězma

Zdravím chci se zeptat, jeden pán prodával na internetu telefon stím že chtěl 1000kč předem na účet a že zbytek pošlu až dorazí telefon. Tak jsem 1000kč odeslala ale pán stále říká že že telefon odeslal,atd...samé výmluvy, je nějaká možnost jak dostat peníze zpět? Pomůže mi policie? Děkuji

http://finance.idnes.cz/podnikani-nezletileho-podn ikatele-dt7-/podnikani.aspx?c=A160421_142717_podni kani_sov
Tak tebe to stálo jen tiskara? To není tak velká suma, dá se to oželet. A brát jako kursovné za absolvování kursu proti blbosti.
Nehledě na to, že pán ti ten mobil skutečně mohl odeslat (poštou?) a ten se někde ztratil, tak on si může myslet, že ty jsi podvedla jeho (nechal jako odesilatel pátrat, kde jeho zásilka skončila?).

BTW: Nedávno se na chodníku nedaleko od baráku co bydlím válel nějaký balíček (nerozbalený), adresa byla na nedaleký rodinný dům, i jméno odpovídalo, tak jsem ten balíček vzal, oni tam neměli schránku, tak jsem jim ho hodil za plot tak, aby si jej někdo kdo vešel dovnitř všimnul (nezvonil jsem, nejsem zvědavý na případné otázky, kde jsem k němu přišel a jestli tam nebylo ještě něco jiného) a zvenku po něm nikdo nemohl sáhnout.

Ber to sportovně, dal jsi 1000 Kč za vlastní zkušenost. Protože tohle už není možné, vtlouká se to pořád lidem dookola ať si dávají pozor na podvodníky a stejně se najde vždycky někdo kdo se nechá napálit. Nechápu to. Samozřejmě, že to můžeš nahlásit na Policii, ale jak to dopadne ti nikdo dopředu neřekne. Pravděpodobně jak ti píše Wikan. Ale taky je možné, že telefon poslal a balík se někde zasekl, nepíšeš jak dlouho už na něj čekáš. Nebo za pánem můžeš zajet a vyřídit to osobně.