Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Depozit a prodej do zahraničí

Dobrý den, měl bych otazku ohledně depozitu, a prodeje do zahraničí. Auto z depozita dostanu tak ,že mu udělam nové povinné ručení ? (za dobu co je v depozitu má platnou technickou i emise). A co se týká prodeje do zahraničí kupujíci je Němec a nemá trvalý pobyt ani dočasný v ČR , ale v žadostech se uvadí osoba cizinec s trvalým pobytem ci dočasným,nemá s tím někdo zkušenosti ?, Nějak v tom tápu. Mohli by jste mě prosím poradit, popřípadě navést ? Mockrat děkuji za jakoukoliv odpověď.

1) depozit neexistuje již asi rok
2) pokud máte značky uložené na registru vozidel a nebylo z úřední moci vyřazeno z evidence, musíte mít platnou zelenou kartu na znovudání do provozu
3) při prodeji do ciziny se postupuje jinak, nežli při změně vlastníka
4) musíte na registru požádat o vývoz vozidla do ciziny, několik dokumentů, poplatek značky a není problém.