Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trestní oznámení

Zdravím, nový přítel mé ex přitelkyně mi píše smsky. Smsky typu egoistického povyšování se že on ji má a já ne. S podtextem že si spolu užívají v posteli a že už ji brzo neuvidím. A pak mě zase za zády přítelkyně zve na kafe a podobně. Tyto SMS vzhledem k tomu jak špatně nesu rozchod mě dost psychycky vysilují a on píše ikdyž nereaguji. Neni jich mnoho ale každá je jako kudla do zad. Je to na mě prostě psychycký nátlak a ikdyž bych to už chtěl mít za hlavou tak kvůli němu nemohu.

Dá se na to podat trestní oznámení nebo jakkoli zařídit aby se ten člověk ke mě už nemohl přiblížit a psát mi ?

26ti už dítě moc nejsem. Můj mobil tyto aplikace díky KiteKat androidu nebere a proto jediný možný blok je přez operátora za peníze a dotyčnému pak stačí sms odeslat z jiného čísla. Takž buď zaplatím operátorovi a i tak mi bude moct napsat a nebo si za peníze koupím nový telefon (stávající stál před 7 měsíci 8 tisíc) a stejně mi bude moct napsat z jiného čísla.

Oboje aplikace smsky propouštěli a nebo mi zcela znemožnili sms posílat. Aplikací jsem vyzkoušel více ale většina už v úvodu oznámí že samotná KiteKat android totot nepodporuje (telefony zablokují ale SMS nedokáží protože samotný kitekat to neumožňuje zkoušel jsem i placené aplikace).

Prosím adminy o smazání tohoto tématu. Ptal jsem se tu v podstatě jestli existuje paragraf který by řešil psychycké týrání tímto způsobem. Jelikož odpověď na tuto otázku jsem nedostal, prosím o smazání. Bohužel jak jsem dnes zjistil tak jsem ze strany té osoby pod dohledem a díky linku Kurta je jen otázka času než se k tomu dostane a použije to proti mě. (z tohoto důvodu jsem nepsal pod svým nickem) Moc děkuji