Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochrana osobních údajů a youtube

Dobrý den, chystám se nahrávat na youtube videa s řidiči, kteří nepatří za volant a zajímá mě to jak je to se zakrýváním obličejů a SPZ. Na spoustě videí, které na YT jsou nahrané vůbec lidi neřeší, že na ulici natočí stovky obličejů, SPZ aut atd. a nejsou to videa s pár tisíci shlédnutí, ale i miliony. Proto mě zajímá, jestli prostě doufají, že je nikdo nenahlásí na ÚOOÚ, nebo je nějaký "fígl" v zákoně jak to obejít a být právně nepostihnutelný. Díky za odpovědi

Jsi šplouchnutej na hlavu ? Cos čekal že tady ještě více dostaneš ? Všechno už bylo napsáno.

Nedělej ze sebe šaška s narážkama na uživatele a poradnu. Ano je to porušení podmínek. Ano zachycuješ cizí osobu. Ne nemáš na to právo bez svolení nahraných osoby či jistých úřadů.
Ano můžeš to na Youtube nahrát. Ano můžeš doufat že to neuvidí nikdo svéprávný. Ano můžeš za to dostat pokutu.

Všechno už tu ale bylo řečeno. Ale ty jak vidím jsi slepý a ještě k tomu vypláchnutý tak si to vylíváš na uživatelých. Táhni.
Z takových jako ty se mi chce zvracet. Dostanou radu. Ještě ohrnují nosem a zahřívají olej.