Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Právo na ochranu soukromí v souvislosti s fotkami

Dobrý den,

Včera když jsem jel hrát s dalšíma lidma airsoft tak ke mě přišel v autobuse dotyčný který po mě chtěl abych schoval svou as zbraň.
Nevěděl jsem že zbraň musí být celá zakrytá a tak jsem jsem ji po jeho upozornění schoval. Poté nás všechny vyfotil a uveřejnil na facebook. Má cenu tento případ řešit s PČR ?

Předem děkuji za odpověd

Podle mne to že to zveřejnil není na trestní oznámení, bych ho požádal o odstranění fotografie a pak se obrátil na Facebook, aby tak učinil. Obojí je to podle mne žabo-myší válka, abyste se tím zaobírali!