

Neziskovka a kolaudace
Zdravím,
mohou členové neziskové organizace (spolek) sportovat v prostorách, které jsou zkolaudovány pro jiný účel (obchod)? Jedná se o pronájem obchodních prostor za účelem vybudování sportoviště pro členy spolku.
Děkuji
Jde vam o moznost sportovani, nebo vybudovani sportoviste? Sportovat muzete treba na parkovisti, kdyz bude vlastnik souhlasit. Vybudovat sportoviste muzete se souhlasem taky, zda bude nutna tzv. rekolaudace, zavisi na posouzeni prislusneho stavebniho uradu - ptejte se tam.
Jde mi o vybudování sportoviště s překážkami, kde lze sportovat i v nepříznivém počasí. Jde mi hlavně o splnění hygienických podmínek, které při rekolaudaci nejsem schopen splnit (vybudování vzduchotechniky). Oken je dost, ale už dopředu vím, že hygiena mi bez vzduchotechniky souhlas nedá.
O tom, jestli rekolaudaci potřebujete ale opravdu rozhoduje příslušný stavební úřad. Bere v potaz mimo jiné to, jak moc se liší původní účel od toho nového. Nikdo jiný, než on tedy nedokáže říci, zda "rekolaudace" bude nutná.
Děkuji