Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ušlý zisk během 1. roku podnikání

dobrý den, mám Ž.List od 3.16.
poradí mi někdo jak to je s "ušlým ziskem" během 1. roku podnikani ?
resp. pracovní vozidlo je nabourané (jsme poškozený) - (Vozidlo TAXI) tedy musí do servisu, pojišťovna nabídla náhradní vozidlo které nemůže jezdit jako taxi (je k ničemu) nebo proplaceni ušlého zisku.
Mohu si nějak ušlý zisk nárokovat ?
Děkuji.

Když ti to pojišťovna nabízí, tak asi můžeš. Otázkou je, jak jim to budeš prokazovat - ale o tom by asi měla vědět tvá pojistná smlouva.

Každopádně se těším na pokračování, tak to nakonec dopadne. Kolik ti dají a na základě čeho.