Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kupno predajna zmluva ....

Zdravím Vás mám otázočku ... Má fyzická osoba právo vytvoriť si vlastnú Kúpno-predajnú zmluvu aj bez posudku právneho znalca ? ... a čo musí v nej dodržať ... dik

ps: Môžte písať a radi a vaše názory rád sa niečomu naučím v tejto sfére nemusí to byť vyložene odpoveď na tieto dve otázky v tejto sfére. A to aj preto aby som sa nedal ošklbať ešte raz ďakujem za odpovede, rady, názory ... :)
Změna kategorie, původně: Obchodní právo (karel)

práve naopak kúpiť ... auto ... takže si si istý že zmluvu si môže vypracovať každý kto chce kupiť nejaké auto alebo pozemok ? no áno... ale vytvorenie kúpnej zmluvy nezáleží na tebe kedže nepodpisuješ zmluvu keď ho kupuješ chleba ...