Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tělocvik

Zdravím chtěl bych se zeptat jaké jsou podmínky podle školského zákona za jakých podmínek nás můžeš Tělocvikář vzít cvičit ven a za jakých podmínek musíme zůstat v tělocvičně.

Jaká nejnižší teplota je vhodná pro výuku tělesné výchovy venku v podzimním
a jarním počasí?
Hodiny tělesné výchovy dle pokynu ředitelky školy a v souladu s doporučením hygienické stanice mohou probíhat v podzimním a jarním počasí venku od 3. vyučovací hodiny a při teplotě nejméně 16°C, nemělo by být také příliš větrno

Jednoduche vyhledavani googlem.

Tudiz to vypada, ze to zalezi na rediteli a maximalne se muzes poptat na mistni hygienicke stanici, jestli vydali nejake doporuceni a tim se pak ohanet.

A mimochodem pro ostatni na vojne si pamatuju, ze vycvik venku smel probihat do -3 stupnu na zaklade rozhodnuti velitele vzdusnych sil, po ktereho jsme spadali.

Hm, jak bylo nad nulou (včetně), tak byla povinná ústroj trenýrky a tričko, při teplotách pod nulou byly nařízeny tepláky, rozcvičky venku za každého počasí a každý den (kromě neděle). Přežil jsem, a stěžovat si by mě ani ve snu nenapadlo. Autor problému je princeznička a šampónek, jako ostatně valná většina dnešní mládeže :-/.

Na vyber sme mali ako tu bolo pisane, mohol si ist na civilku.
Vzhladom na to, ze sme tu vojnu prezili by sme ju radi dopriali aj dalsim generaciam, hlavne tej sucasnej.
Napriek vsetkemu zlemu, co sa tam stalo (aj mne) prevazuju pozitiva a to myslim dost vyrazne.
Na rozdiel od teba to nepovazujem za hrdinstvo, ale za radu starsieho, pretoze vojna by to iste, co dala nam dala aj nasim detom.
3 mesiace su malo, dal by som pol roka minimalne;o).