Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace

Dobrý den,

zajímalo by mě něco ohledně reklamace. Před rokem jsem si koupil RC model dvakrát už jsem reklamoval kvůli nefunkčnosti jednou mi uznali reklamaci a vyměnili za nový kus. Po druhé řekli že jsem si to rozbil sám řekl jsem ok nebudu se hádat nemá to smysl zaplatil jsem si opravu. Ale nyní opět nelítá hned po té reklamaci jsem to zkusil nefungoval. Nejsem spokojen poslali jsem jim to zpět s tím, že nefunguje. Oni mi napsali ten model byl poškozen a rozbit já říkám je ve stejném stavu jako byl po tom co jste mi ho zaslali po reklamaci oni ne. A dále jedna se o velmi odolný model je někde v zákonně určeno co znamená "velmi odolný"? Co si pod tím člověk má představit? Dá se o to nějak opřít? A další moje otázka model mi poslali zpět a řekli že nemají náhradní díly a tudíž mi to ani neopraví na mé náklady a to mě dost dopálilo a řekl jsem si není náhodou povinnosti 2 roky mi zajistit že mi danou věc opraví i na mé náklady? Je přece hloupost že bych po roce mohl dražší model vyhodit jen tak protože nemají náhradní díly a nejsou schopni mi zajistit opravu.

Trhy jsou zaplaveny miliony produkty,postupně čím častěji nekvalitními. Prodejce či dealer zboží vychválí jen aby ho prodal. Kolikrát si povšimni,jak jeden od druhého vyzdvihuje stejné vlastnosti (myšleno kopírují od sebe,někdy i se stejnou vymyšlenou diskusí - chválou) Asi šetřit nervy a čas a koupit nový.