Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Okopírovanie

Chcel by som sa spýtať či je povolené ak niekto spraví nejaký návod na svoj web či to môžem okopírovať a prereobiť
a aj či môžem ak niekto nahraje súbory free že sa dajú stiahnúť tak či si ich môžem dať na mojú stránku a môžu si to sťahovať odmňa

Na webu by mělo být uvedeno, jakým způsobem je možné se soubory nakládat (využití pro vlastní potřebu, nikoli pro další šíření), případně to může být uvedeno v podmínkách při spuštění souboru. Pokud je na webu, u souboru nebo v souboru uvedeno, že se nesmí dále šířit bez svolení autora, pak to co říkáš povolené není.