Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nehomologovaný reflektor na skutr.

Zdravím.
Mam tento
https://www.sbazar.cz/pavla.sindlerova/detail/1903 4638-prodam-skutr-yuki-fairy-125
Od novoty sviti na hovno a pokud zatačim do zataček je to ještě horší.
Pokud kouknete na ten obrazek, napadlo mně na každou tu ploško namontovat toto.
http://www.ebay.com/itm/12V-LED-Car-18W-Flood-Spot -Work-Light-Fog-Lamp-Off-Road-Boat-Truck-ATV-4x4-L ED-/152175195843?hash=item236e5936c3:g:M3QAAOSw5VF WQvQU&vxp=mtr

Co na to naši naši policajti ?

Záleží na jakého policajta narazíš.... Ale celkově se to nevyplatí, aby jsi jezdil se strachem že tě dnes chytí a dostaneš pokutu.

Jinak na STK je jim to buřt. Alespoň u auta to tak je co jsem se dozvěděl od policie, můžeš mít denní svícení namontovaný blbě, nehomologované. A neřeší to.
Tak mi to bylo teda vysvětleno přímo od policie. Měl jsem světla moc blízko sebe, jezdil jsem s tím několik let, udělal bez problémů 2x stk pokaždé jinde. A čerstvě po druhé stk mě chytl jeden snaživý policajt. Hned se na to zaměřil. A když jsem mu řekl, že jsem čerstvě po STK řekl mi, že tam to nekontrolují. Dal mi 100kč pokutu a jel jsem to přehodit.