Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrátenie PC

Dobrý deň

Chcel by som sa spýtať aké sú podmienky ak som už reklamoval notebook 2x s tou istoch chybou či to už môžem odstúpiť od zmluvy teraz alebo musím ešte 1 ísť reklamovať s tou chybou lebo ju mám znova rovnakú a bude to už 3 reklamácia

Ďakujem

Táto karta tam není,

není tam 960 ale 960M toto ste chceli počuť neviem čo tu robíte zo mňa de*ila veď to viete že taká karta tam není a ak som nedal 1 písmenko tak tu nepíšete k téme ale robíte zo mňa de*ila a vytvárate tu odpovede že tam taká není