Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PN-ka v robote + paragraf ?

Dobrý deň, mám dilemu a neviem ako to vyriešiť, tento týždeň je posledný v práci, potom máme celozávodnú dovolenku, žiaľ od rána mám zvyšenu teplotu na 37,6° a zajtra ráno idem k doktorke si vypísať PNKU ale to je to čo by som sa chcel opýtať či sa dá PNKa kombinovať s paragrafom, tak že piatok by som is vzal paragraf nakoľko potrebujem z rodinných dôvodov sa aj pohybovať inde ako doma, dalo by sa to tak spraviť ?? Alebo nie ?

Pokud plánuje být nemocný jen ten jeden týden, tak je PN samozřejmě nesmysl. První tři dny jsou stejně neplacené a dohodnout se se zaměstnavatelem na neplaceném volnu (kdyby nestačila dovolená) snad není problém.
PN má dle mého smysl až při alespoň 14 dnech nemoci a víc. Na vše ostatní je lepší vzít dovolenou.