Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezplatné zastoupení

Dobrý den,chtěla bych se,prosím,zeptat: Žádala jsem o bezplatné zastoupení u soudu,kromě jiného soud požaduje,abych udala jakou mám finanční částku na účtě.Zajímalo by mně,zda si soud může onu finanční částku sám zjistit. Věděl by někdo odpověď? Děkuji a přeji hezký den.

Předmět Autor Datum
Soud může v podstatě všechno. Nevyhovíte soudu,nevyhoví vám.
forestek 21.12.2016 14:25
forestek
Soud vám zašle dotazník, ve kterém se podrobně ptá na finanční a majetkové poměry, případně si tisko…
Karel04 21.12.2016 20:17
Karel04
Dokonca sa predmetná zločinecká talármafia bude zaujímať o hnuteľný a nehnuteľný majetok, ktorý tvor… poslední
Nuda 23.12.2016 07:34
Nuda

Soud vám zašle dotazník, ve kterém se podrobně ptá na finanční a majetkové poměry, případně si tiskopis můžete na soudu vyzvednout sami. Přiložit budete muset také potvrzení o příjmech – od zaměstnavatele nebo úřadů, které vám vyplácejí důchody a dávky.
Zdroj: http://www.penize.cz/spotrebitel/304389-potrebuju- advokata-ale-nemam-na-nej-pravni-zastoupeni-pro-ch ude

Doporučuji nepodvádět a nic nezatajovat,zjistit Vaši finanční situaci si jistě mohou a pak Vás ještě obviní z podvodu a budete vše doplácet.

http://www.azrodina.cz/3378-jak-ziskat-bezplatneho -advokata

https://www.google.cz/search?q=bezplatn%C3%A9+zast oupen%C3%AD+u+soudu&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firef ox-b&gfe_rd=cr&ei=QNNaWLR1qa3zB8CbgrAJ

Dokonca sa predmetná zločinecká talármafia bude zaujímať o hnuteľný a nehnuteľný majetok, ktorý tvorí nadštandard. To znamená, že ak zistí, že si majiteľkou bytu v ktorom bývaš, drahšieho televízora, vozidla, odporučí ťa predať jedinú strechu nad hlavou a zaplatiť súdne poplatky. Pritom tvoj jediný príjem v spoločnej domácnosti bude hlboko pod hranickou životného minima, aj keď si nezamestnaná bez príjmu. Píšem z osobnej skúsenosti.

Žiješ v zločineckom, komunistickom bordeli, kde vládne eštébákmi naštepená justičná talármafia kriminálnikov, ktorí patria povešať na kandelábra, ochraňujúca zločincov a megazlodejov pred basou a zákonným kriminálom. Nielen v ČR, ale aj SR je situácia obdobná.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru