Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minimální teplota v budově na praxi

Zdravím.chtěl by jsem ze zeptat, protože jsem to nikde na internetu nenašel, kolik minimálně °C musí být v budově, aby mohla probíhat praxe (praktická výuka), protože 11°C co jsme měli dneska mi nepřijde normální. Děkuji

No záleží jaká výuka a kde,třeba na praxi v mrazírnách se mi zdá +11°až moc.:-)
Ale ono vytopit nějakou velkou výrobní halu v pondělí ráno,když v sobotu byly mrazy okolo -20°,taky všude rychle nejde.Počkejte do zítřka a když se to tam nezlepší,ať to řeší škola s tím podnikem.

Z dotazu usuzuji, že ta hala není normální výrobní, ale patří ke škole nebo k učilišti. Není něco ve školním řádu?
Pokud se v té hale něco normálně vyrábí, hledal bych i v technologických předpisech. Ona teplotní roztažnost je sviňa.

Slovenským pakom vodičom z povolania zo "SAD" zmrzne v autobuse počas zmeny malinovka v plastových fľašiach, a je dobre, vodiči držia papule lebo majú "socialistické" istoty vydobyté vždy po ľudovodemokratických voľbách zaistené boľševickou a eštébáckou magazlodejskou mafiou SR, ochraňovanou pred zákonným kriminálom fašisticko-židoboľševickou justičnou talármafiou a prokuratúrou sovietskeho modelu, zastrešenou silovými, rezortnými ministerstvami. Lúza si volí podľa sado-maso slobodnej vôle zase len a len lúzu, podľa vlastnej krvnej skupiny.