Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdy a jak dávat potvrzení o odvedené práci?

Dobrý den, moc prosím o radu..Dva měsíce uklízím přes portál Supersoused.cz. Zaregistrovala jsem se tam a poslala kopii OP, mám u profilu, že jsem ověřený uživatel a pojištěný. Někdo si zadá zakázku (např. úklid) a pak si vybere pracovníka (třeba mě). Portálu zaplatí peníze. Až je práce odvedená, dotyčný zadavatel to potvrdí a teprve potom mi ze Supersouseda pošlou peníze. Fungovalo to dobře až do začátku ledna..
Nějaká slečna si dala zakázku na úklid kanceláří. Jela jsem tam a z kanceláří se vyloupnul soukromý byt 4+1 144 m2. I tak jsem tam zůstala, 7 hodin uklízela, mj. jsem dělala i práci, která se při běžném úklidu nedělá (mytí nádobí, daní do myčky). Vše bylo v pořádku, slečna mi jen při odchodu řekla, abych jí napsala potvrzení, že si chce úklid odepsat z daní..Vůbec jsem o tom, že mám dávat potvrzení nevěděla, tak jsem jí řekla, ať se domluví s portálem Supersoused( ti jí prý řekli, že jim potvrzení mám dát já). Slečnu to evidentně rozčílilo, ač si nemyslím, že zrovna ona by měla důvod tohle dělat, očividně byla více než majetná...
Supersoused mi teď vyhrožuje, že pokud slečně potvrzení nedám, porušuji obchodní podmínky ( mají je na netu a nikde tam o nutnosti dávat potvrzení není jediná zmínka). Napsala jsem, že jí napíšu potvrzení (stačí vůbec takové to jednoduché, bez razítka jen podpis na odečet z daní?), že jsem uklízela soukromý byt. To ale paní nechce, vyžaduje, aby tam bylo napsáno, že se jedná o úklid. Když jsem tohle domítla, že Supersouseda mi napsali, že mi úklid neproplatí (skoro 1000 Kč). To jsou peníze pro mě jako samoživitelku naprosto zásadní...Jak to prosím je s tím potvrzením? Jsem povinna jej dávat, když nejsem OSVĆ a tuhle práci mám jako přivýdělek k rodičáku ( do 30 000/rok) se prý nedaní. Moc děkuji za odpověď. Hanka

Kde jste prosím našel tuto větu? Já ji tam nemůžu najít...zato jsem našla toto :
V Ceně díla není obsaženo:
a. provedení té části Díla, která neodpovídá rozsahu Díla vyjádřeného v
Objednávce
b. provedení té části díla, kterou nemohl Zhotovitel předpokládat z důvodu zatajení
Zákazníkem či z důvodu mylného vymezení Díla Zákazníkem.
Paní si zadala úklid kanceláří a já jsem uklízela soukromý byt. Takže moje práce není zahrnuta v ceně "díla"..
Takže jsem vůbec úklid neměla provádět. A za tuto dobrou vůli jsem náležitě potrestána...

A ještě jedno mi přijde divné. Slečna zaplatila x, ale mě má supersoused dát x - 15%. na jakou částku je pak potvrzení? Na to, co mi teoreticky má supersoused zaplatit nebo na to, co mu zaplatila slečna?
A jak to, že supersoused přijme do slečny oněch 15% a nemá povinnost na to dát potvrzení?
A jak mám napsat potvrzení na peníze, které jsem ještě nedostala?