Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Danove priznanie 2016

Dobrý deň,

v máji 2016 som ukončil druhý stupeň VŠ a zamestnal som sa od 9 mesiaca. Môze mi niekto povedat, kolko by som mal vratku dane, ak som zarobil cca 1500eur za rok 2016.

Potrebujem si len overiť výšku vratky, pretože mi to vyplňoval zamestnavateľ....

ďakujem.

I kdyby tu někdo znal slovenské předpisy, těžko by mohl odpovědět bez dalších informací
o odvedených zálohách daně, uplatňovaných slevách, …
Zkuste si vyplnit daňové přiznání na webu slovenské Finanční správy.

Kdyby Vás zajímala moje zkušenost z ČR → ještě jsem se nesetkala s tím,
že by zaměstnavatel neprovedl roční zúčtování daně z příjmu správně.