Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem exekuce

Dobrý den můžete mi prosím poradit.Dlužila jsem částku 3026Kc tu jsem zaplatila,ale mezi tím na me byla uvaleny exekuce.Přišel mi dopis 13.3. kde mám zaplatit částku 4033Kc tu jsem odesílala 15.3. adnes 20.3. mi přišel exekuční příkaz na prodej nemovitých věcí tak já tomu vůbec nerozumím,když bylo vše zaplacené.Děkuji za odpoved

Kontaktovat exekutora a doložil platbu třeba ústřižkem složenky nebo výpisem z účtu.Jestli tam byl nějaký variabilní symbol,tak si to dohledají.Řešení je prosté-pokud jste peníze odeslala 15.l3.,dorazily jim na účet zřejmě až 17.3.a to už zase odeslali ten příkaz.Takže stačí zavolat a oni to stornují.A rovnou se zeptejte,jestli je to opravdu vše vyrovnané a už nic nedlužíte.