Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kontroverzní tlačítko

Dobrý den.
Měl bych dotaz,jedna internetová společnost tvrdí,že jsem si u nich prodlouřil členství když jsem kliknul na tlačítko .

ne přeji si dále pokračovat.

Nejsem si toho vědom a tuto větu považuji podvědomě za nesouhlas.Pokud bych dával souhlas tak by tam měla být čárka a věta rozdělena

Nebyl jsem schopný odstoupit, nakonec za mě úspěšně řešila advokátní kancelář během dvou týdnů. Jak sleduji diskuze a stížnosti, podvedených je skutečně hodně. Klidně bych šel do trestního oznámení.
V případě, že budete chtít pomoct s odstoupením, mohu předat kontakt na AK, mají s tím zkušenosti.