Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Střední škola .

Ahoj , byl jsem na brigádě přes školu kvůli horšímu finančnímu stavu. Vyučování ve škole mám pod 25% ale na praxi mám už více % a možná ještě něco přibude .. Jedná se o poslední ročník studia a závěrečné zkoušky . Nevíte jak to probíhá ? Dají mi opravné zkoušky z praxe do konce roku nebo nemám nárok? a tím pádem celé 3 roky jsem tam chodil zbytečně? (už jeden učnák mám). Děkuji za pomoc..

Realne to funguje takto:
- pokud mas vysokou absenci (nad 25 %), je na uciteli, zda te k zaverecne zkousce pusti
- pokud mas ultra vysokou absenci (nad 50 %), ucitel nema na vyber, nemuze te pripustit

No a v tom rozhodovani ucitele hraje roli par faktoru. Napriklad jak ten zak rozumi tomu oboru, jestli se v nem nejak rozviji napr. ve volnem case, jakym zpusobem zak ve tride vystupuje...

Co pamatuju tak kdysi na stredni mel kamos asi 45% absenci v nejakem Elektro predmetu, ale k maturite sel, ptz ve volnem case se venoval oboru, na ktery tal chybel, znalosti tedy mel a ucitel se nemusel obavat, jaky to bude propadak u zkousky.