Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zistenie aké majú pozemky rozmery

Dobrý deň

Mal by som otázku chcel by som sa spýtať aké majú moje pozemky rozmery a ako vyzerajú "z hora" Pozeral som na katasterportal a tam som nič nenašiel,proste hľadám pozemok v lese (Mapa určeného operátu) a kde by som to mohol nájsť alebo ako to mám zadať do kataster portal.

Čo som pozeral http://mapka.gku.sk/mapovyportal?basemap=imagery&z oom=11&lng=21.2683&lat=49.0821# tam dole som si zvolil "Mapa určeného operátu" a našiel som tam čísla napríklad 1358/1 a to do katasterportal zadať nemôžem

ďakujem za pomoc

Na kataster portáli je potrebné použiť Internet Explorer prehliadač, prípadne Chrome s nejakým pluginom, odporúčam prvý spôsob, všetko ide, overené. mapka.gku.sk je funkčné všeobecne, aj keď máva často výpadky :) Pokiaľ viem, na mapka.gku.sk kliknutím na daný pozemok sa zobrazí aj jeho rozmer a ďalšie informácie.