Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Symbol komunizmu - Vlajka CCCP s kosákom a kladivom.

Je možné v SR beztrestne vyvesiť na vlastnej parcele symbol komunizmu, tj.originál ruskú vlajku viditeľnú z verejných priestorov miestnej komunikácie, na základe nezabudnuteľných osláv 1. a 9. mája 2017 typickou, vypatlanou boľševickou lúzou, ktorej sa dnes náramne darí beztrestne kradnúť v rámci imperialistického, zahnívajúceho podnikania ala komunistický spôsob?

Je alebo nie je takého počínanie trestné podobne, ako si napríklad vyvesiť symbol nacizmu v rámci osláv založenia nacistickej ríše?

Předmět Autor Datum
Já myslím,že Ruská vlajka nemá s popisovaným nic společného. Vlajka Ruska je trikolóra tvořená třemi…
kozakl 30.04.2017 13:34
kozakl
V ČR se nepodařilo protlačit zákon o zakázání komunistické propagace a symbolice senátem před deseti…
TNT 01.05.2017 01:18
TNT
Ty,známý Všeználek,který zná všechny slovenské paragrafy a zákony a vytrvale je vnucuje i českým taz…
Karel04 01.05.2017 01:28
Karel04
ruská vlajka nemá s vlajkou bývalého sovietskeho zväzu nič spoločné,vlajku ruskej federácie-trikolor…
audax 01.05.2017 08:05
audax
Ať si každý věší symboly které uzná za vhodné. Tady v tom smšru bych nemozaval nic.
Třinec 02.05.2017 12:24
Třinec
V jedné instituci se po plyšáku ptal vrátný ředitele, co má dělat se sovětskou vlajkou kterou dřív m…
Yarda 02.05.2017 12:26
Yarda
No a je už skoro 30 let a nic.
kozakl 02.05.2017 19:56
kozakl
Ty mas ale starosti. Ale nejak posledni dobou koukam, ze jste na Slovensku ze vseho nejaky priposran…
Redmarx N 03.05.2017 11:11
Redmarx N
Tam mravnostní a u nás Chocholoušek. poslední
kozakl 03.05.2017 11:32
kozakl

Já myslím,že Ruská vlajka nemá s popisovaným nic společného. Vlajka Ruska je trikolóra tvořená třemi vodorovnými pruhy se stejnou šířkou bílé, modré a červené barvy. Vlajka má poměr stran 2:3.

V ČR se nepodařilo protlačit zákon o zakázání komunistické propagace a symbolice senátem před deseti lety. Komunistům stačí, aby hovořili o komunistické demokracii a jsou čistí jak lilie před případným soudem, ale nacizmus se symbolikou Třetí říše a je jedno, že má hákový kříž původ někde z Indie, lze do toho dát různé deriváty německé nacistické symboliky, tvrdě narazí na zákon podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka.

Ty,známý Všeználek,který zná všechny slovenské paragrafy a zákony a vytrvale je vnucuje i českým tazatelům,se ptáš,jestli něco jde nebo nejde?Ty tomu všemu přece rozumíš víc než všechny úřady i soudy.:-)

ruská vlajka nemá s vlajkou bývalého sovietskeho zväzu nič spoločné,vlajku ruskej federácie-trikoloru,ktorú spomenul kozaki je možné verejne vyvesiť,vlajku sovietskeho zväzu ako aj ostatné vlajky a symboly hnutí,ktoré nejakým spôsobom potláčajú základné ludské práva a slobody je v SK verejne vyvesovať už zakázané a po úprave zákonov ohladne propagácie týchto hnutí a podpora a propagácia rôznych extrémistiských hnutí a konaní je už nielen zakázané, ale aj trestnoprávne postihnutelné ako trestný čin a je možné v odôvodnených prípadoch za to dostať aj nepodmienečný trest odňatia slobody,nielen nejakú pokutu alebo napomenutie etc...

Ať si každý věší symboly které uzná za vhodné. Tady v tom smšru bych nemozaval nic.

Ty mas ale starosti. Ale nejak posledni dobou koukam, ze jste na Slovensku ze vseho nejaky priposrany, tak radsi nic nevyvesuj nebo si pro tebe prijde mravnostni policie.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku