Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí inkasní společnost

Dobrý den,
měla bych dotaz dlužím jedné společnosti cca 5000 Kč a ta společnost to předala externí inkasní společnost LogiCall ČR s.r.o. a ta chce ke mě poslat inkasního pracovníka (inspektora). Musím ho pustit do domu nebo ne.
Muslim si, že do domu musím pustit jen exekutora.
Mnohokrát Vám děkuji za odpověď, Vinklarová

To jo ale byla jsem propuštěná z práce a v současnosti jsem na úřadu práce a pobýrám sociální dávky v hmotné nouzi. Tak nato nemám a ani bývalí mě neposílá na dítě ani korunu. Tak co mám dělat. Když se snažím sněna dohodnout tak akorát po mě křičiju a chtějí to zaplatit na dvakrát což pro mě je v tuto chvíli nemožné.