Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Písma z WIN7

Mohu využít systémová písma (Verdana, Arial, Tahoma apod.), ze zakoupené, oficiální verze MS Windows 7 v OpenSource programech, tj. GIMPu nebo kancelářském balíku OpenOffice? Jinak řečeno, mohu s nainstalovanými písmy ze systému W7 vytvořit v uvedených programech komerční práci (vizitky, letáky), aniž bych porušila nějakou licenci?

vizitky a formuláre je možné vtvárať aj pomocou písiem integrovaných v systéme a produktoch microsoftu,nieje akurát licenčne povolené ďalej vytvárať a komerčne využívať systémové písma na tvorbu a ďalšiu distribúciu kolekcií písiem ako takých,ale tlačiť vizitky/menovky/formuláre/dopisy a iné tlačové materiály licencie písiem v systéme windows a v ms office nezakazujú a nieje potrebné vlastniť ani žiadať samostatnú licenciu na použitie na vytlačené materiály.....