Pridat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestupek v jízdě vložení na Youtube

Zdravím měl bych otázku, pokud natočím přes kameru v autě nějaký vlastní přestupek např. jedu mimo obec po okresce 100km/h(rychlost zaznamenána na videu)
A vložím toto video na youtube, může to někdo napadnout? Popřípadě jak se tomu bránit? Viděl jsem na youtube že si dávají do videa text s tím, že video našli na kartě a neví komu patří atd...

Předmět Autor Datum
může to někdo napadnout? Může. Popřípadě jak se tomu bránit? Nedělat přestupky. A když už je uděl…
Wikan 09.06.2017 10:19
Wikan
pokud natočím přes kameru v autě nějaký vlastní přestupek např. jedu mimo obec po okresce 100km/h(ry…
fallon 09.06.2017 11:20
fallon
nedal bych to tam kvůli tomu, že jsem jel 100km/h. Jen se přihodila taková zajímavost tak bych se o…
jizd 09.06.2017 12:09
jizd
Pokud to bylo tachometrových 100 km/h mimo obec, kde není snížená rychlost a je tam normálně povolen…
Wikan 09.06.2017 12:14
Wikan
S velkou pravděpodobností bych to nejspíše vůbec neřešil. Takových videí jsou na YT miliony a kdyby…
JCVD 09.06.2017 12:46
JCVD
Nic se nestane, protože nikdo nepozná , ze to jste vy poslední
milan.cukrar 09.06.2017 16:44
milan.cukrar

může to někdo napadnout?

Může.

Popřípadě jak se tomu bránit?

Nedělat přestupky. A když už je uděláš, tak je nedávat na web.

pokud natočím přes kameru v autě nějaký vlastní přestupek např. jedu mimo obec po okresce 100km/h(rychlost zaznamenána na videu) - tak si kkt a este do das na youtube.

nedal bych to tam kvůli tomu, že jsem jel 100km/h. Jen se přihodila taková zajímavost tak bych se o ni rád podělil s ostatními. A u toho jsem jel zrovna rychleji.....

Pokud to bylo tachometrových 100 km/h mimo obec, kde není snížená rychlost a je tam normálně povoleno 90 km/h, tak se v podstatě stejně není čeho bát. Tachometr vždycky ukazuje o něco víc a drobné překročení rychlosti nikoho zajímat nebude.

S velkou pravděpodobností bych to nejspíše vůbec neřešil. Takových videí jsou na YT miliony a kdyby každý z vkládajících měl řešit, že už při 91 km/h nemůže to video sdílet, nebylo by tam nic z toho, co tam je. Nemohl by ses kochat tím, kolik tamten vytáhl ze své nabušené RS6 a jestli ho tamten s jeho M5 spráskal. A o DDO a jejich cool prasečinkách ani nemluvě.

Pokud se při daných věcech nebudeš zubit do kamery a ještě se přitom pyšnit svou SPZ, tak je to (dá se říct) nedohledatelné.
Jako nepatrným důkazem budiž to, že jsem se v životě nesetkal s tím, že by se kterýkoliv strážce zákona ve volném čase zabýval tím, že by se snažil namastit státní kapsu tak, že by sjížděl videa na YT a pak chodil k hříšníkům domů vypisovat bločky.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku