Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pujčka splacena v majetku

Dobrý den.

Paní mi dluží 10 000 korun a dohodli jsme se na tom, že mi v místo peněz da televizi a lednici. Chtěl bych vytvořit dokumnet kde to bude napsany a v případě že řekne že to tak nebylo tak at to mam čím podložit.. Potřebuju poradit co bych tam měl napsat?

Děkuji

Kdo je věřitel, kdo dlužník, co bylo předáno, kdy a kde to bylo předáno, důvod předání (splátka dluhu), jestli je tím dluh splacen nebo ne, pokud ne, kolik zbývá splatit.
Čím víc konkrétních informací tam bude, tím menší prostor pro případné budoucí spory.