Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pojistka na auto

Dobry den chtěl jsem si dat pojistku na meho tatku budu mit podle kalkulace levnejši musim psat že jsem vlastnik vozidla nezměni se cena děkuji

Vzhledem k tomu, že máš auto, tak ti bude minimálně 18 let. Předpokládám tedy, že máš ukončenou základní školu, a nedej bůh i střední. Zkus tedy ten dotaz nejdříve přeložit do češtiny, používej čárky a tečky...

A ano, to co chceš, je možné.