Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jízda bez pásů

Zdravím včera večer mě zadržela hlídka za jízdu bez pásů (ve městě). Dostal jsem blokovou pokutu 500 Kč. Za pásy jsou 3 body, ale policista o bodech nic neříkal. Je to automatické že sem body dostal nebo to může být i bez bodů ? Díky

Asi tak ? Tak Franto tady je litr vod toho červenýho Forda. Paráda. No a řekl jsem mu že to má i za tři body. Neblbni a co my s tím ? No nemáš nějaký formulář ? Nemám,tak kdo mu je strhne ? Nevím,a kam aspoň patří ? Pražák ? Nevím. Ty jsi nechtěl občanku ? Nee.