Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepis vozidla

Dobrý den , potřeboval bych poradit . Nedávno jsem si kupoval vozidlo . Kupní smlouvu mám . Dostal jsem od prodávajícího velký TP, malý TP. Evidenčku jsem udelal hned druhý den . Poslední věc co jsem od něj potřeboval byla plná moc bo jsme to sepisovali v neděli. Tu mi poslal poštou až za měsíc. Tím se chci zeptat jak dlouho platí kupní smlouva ,evidence a plná moc než to zanikne ?

Občiansky zákonník pozná pojem "premlčacie lehoty" v prípade hnuteľných vecí. (prevody, kúpa, dary, pôžičky)

Sú to všeobecne tri (3) rôčky, pravda, ak zároveň neplatí Obchodný zákonník podľa vašej zmluvy kde je lehota dvojročná (2).