Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platba za odvoz odpadu

Dobrý den, syn se odstěhoval, ale měl u mne stále trvalé bydliště. Pro SVJ jsem uvedla, že zde nebydlí a byly mi sníženy náklady, mimo jiné i na svoz odpadu. Posléze za cca 8 měsíců si zakoupil byt, kde je přihlášen a vše hradí. Nemůžeme však nikde zjistit, zda je nutné doplatit (a komu)oněch 8 měsíců, kdy v podstatě neplatil nikde. Jedná se o Prahu a panelový dům a byt v OV. Nerada bych za pár let dostala upomínku i s náležitým penále. Poradí mi prosím někdo? Předem děkuji, D.

Synovi vznikl (zřejmě) dluh. Odhlášení ze SVJ neznamená vůbec nic. Trvalé bydliště měl pořád u vás. SVJ za něj nezaplatilo, když byl odhlášen.
Záleží ale na tom,kdy se odstěhoval, poplatek se totiž hradí ročně.
Nejlepší ale je zjistit na příslušném městském úřadě ve vašem městě, zda je tam nějaký nedoplatek.