Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převážení nafty/alkoholu do Chorvatska - dovolená

Dobrý den, v sobotu ráno jedeme s rodinou na dovolenou do Chorvatska. Pojedeme přes Rakousko, Slovinsko a samozřejmě Chorvatsko. Chci se zeptat, zda můžu, popřípadě v jakém množství převážet přes všechny tyto hranice naftu a alkohol bez jakéhokoliv problému. Nejsem si totiž jist, jelikož co jsem googlil na netu tak byli všude uváděny jiné informace. Předem děkuji za odpověď.

Tak tu naftu bych asi vynechal,pár půllitrových lahviček slivovice sebou ano,když tak uplatíš tím celníka,toto zabírá. Ale pokud toho alkoholu nebudeš mít plný kufr,tak si tě ani nevšimnou. Všechny státy jsou v EU,tak by neměl být problém.