Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem povinnost chodit do školky - frekvence pokuty

1Jaké jsou postihy za to , že dítě nebude chodit do školky, jak je to povinné od roku 2017.? Prý je tam i nějaké pokutička nebo oznámení sociálce? Víte přesně?
2 A ta pokuta se uděluje kdy a jak často?

3 Je nějaká možnost předškolního domácího vzdělávání/alternativního?
4 Jelikož je to povinné, musí se platit školkovné? Pamětníci : dříve se platilo za návštěvu školky taky? (ve všech školách/ v žádných / některých)

Povinná je resocializácia v kolektíve uvreštaných spratkov, príprava na ZDŠ, škôlka nie je zo zákona povinná ani predškolský vek tzv. odporúčaného ročníka v šk§lke..

Dnes nie je ani ZDŠ povinná ak preukáže rodič pedagogické vzdelanie, spratka komisia odskúša za účelom vystavenia vysvedčenia s postupom do nového ročníka.