Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Banka mě podvedla

Dobrý den,

vyřizoval jsem si u Moneta bank konsolidaci půjček. Slečna mi na pobočce, když jsme se spolu bavili tvrdila, že úrok bude 5.9 %. Podepisoval jsem smlouvy pomocí el. podpisu a přiřadila je k půjčce s úrokem 11.49%!! Nedostal jsem na pobočce žádne kopie smlouvy, teď jsem to viděl v online bankovnictví jak jse mse příhlásil. Smlouvu jsme uzavřeli 13.9.2017. Mám možnost odstoupit od smlouvy?

Moc děkuji za každou radu.

Všechny smlouvy máte v sekci dokumenty v internet. bankobnictví. Platí to, co je ve smlouvě. Už jsem se setkal s tím, že u účtu byla špatně uvedená výše úroků. Už jste kvůli tomu navštívil pobočku? Určitě vám to vysvětlí, popřípadě najdou řešení. A příště sledovat, k čemu připojujete podpis.