Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam nahlásit zkažené mléko

Dobrý ,den, koupil jsem před 3 dny čerstvé mléko Moravia, které má být do 16.10 až. Ale dnes dost smrdí a po po ochutnání má hnusnou chuť jako kouře nebo hnoje, není to typická keselá chuť. Kam to nahlásit?
Změna kategorie, původně: Ochrana lidských práv (karel)

Někteří neukáznění zákazníci odkládají nechtěné zboží z vozíků kdekoliv po obchodě a personál to po zavření ukládá "na místo". Je možné,že mléko (netrvanlivé),se někde celý den hřálo u sušenek .... Pokud se to stalo v Kauflandu naprosto bez problému vymění.